info@hayatsoft.com
0212 220 0300
Sosyal Medyada Biz

Mobil Uygulamaları


Her Türlü İhtiyacınız İçin Mobil Çözümler

Mobil teknolojisi, sadece sesli iletişim imkanı ile insanlara kolaylık sağlamıyor, insanlar hayatın her alanındaki işlerini bu teknoloji üzerinden hem çok hızlı hem de yerden bağımsız olarak yürütebilir hale geliyor. Akıllı mobil cihazlardaki artış, Wi-Fi ve 3G kullanılabilirliğinin artması ve mobil cihazların bilgisayarlar kadar güçlü donanıma sahip olmaya başlaması ile birlikte sanal ortam mobil sektöre doğru hızla yön değiştirmiş bulunuyor. Bu da mobil teknolojinin her geçen gün daha geniş kitleye hitap etmesini sağlarken üreticilerin de buralarda çözüm üretmelerini teşvik ediyor. Hayatsoft olarak, mobil yazılım konusunda uzman ekibimiz ile iOS ve Android platformlarında her türlü mobil ihtiyaçlarına cevap verecek çözümler üreterek sizin bir adım önde olmanızı hedefliyoruz.

Herkese uyan genel çözümler

Kurumların veya bireylerin duydukları ortak ihtiyaçlar için Hayatsoft'un ürettiği genel çözümler hayatı kolaylaştırıyor.  Geniş kitleye hitap ettiği için bu çözümlerden faydalanmanın maliyeti oldukça düşük. Her sektörün ihtiyacını karşılayan bu çözümler, o sektörde çok geniş kullanım imkanı buluyor.

İhtiyaca özel çözümler

Firmanın özel ihtiyaçları için özel çözümler geliştiriyoruz. Öncelikle ihtiyaçlar net olarak tanımlanıyor, projelendirilerek hayata geçiriliyor, hayata geçtikten sonra da bakım ve yeni taleplerin geliştirilmesi ile uygulamaları güncel tutuyoruz.

Çözüm alanları

Firmalar dahili süreçlerini yürütebilecekleri gibi dış dünya ile olan iletişimlerinde de çözüm bulabiliyorlar. Sosyal  ihtiyaçların karşılanması amacıyla genel kullanım için üretilen çözümlerle çok geniş bir kitlelere ulaşılabiliyor. Çoklu dil desteği ile uluslararası kullanım imkanı oluşturulurken, eticaret alanındaki çözümlerle de her yerden ve her zaman alışveriş yapma imkanı sağlanabiliyor.

Günün iletişim kanalı

Mobil uygulamalar, sabitliğin aksine erişimi  yerden ve zamandan daha bağımsız hale getiriyor.  İnsanların yanlarından ayıramadığı mobil cihazlar, ihtiyaç hissettikleri anda size ulaşabilmelerinde, sizden hizmet ya da ürün alabilmelerinde önemli bir role sahipler. Bu alternatif kanalı tercih ettiğinizde, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi daha geniş kitleye kolaylıkla ulaştırma imkanına sahip oluyorsunuz. Mobil dünyada yer alanlara erişmek için sizin de burada yerinizi almanız gerekiyor.

Farklı ortamlar için ortak çözüm

Mobil dünyasındakilerin hangi mobil platformda oldukları önemli değil. Sunulan çözümler her platforma hitap ediyor. Böylelikle erişilmedik kesim kalmıyor. iOS ve Andrpoid platformlarında çözüm üretirken kaliteden ve esneklikten ödün vermiyoruz.

Mobilde güvenlik

Kapalı devre sistemlerde güvenliğe duyulan ihtiyaç ne kadar azsa, mobil platformlardaki ihtiyaç da o kadar fazladır. Mobil teknolojisi, sağladığı çok büyük avantajların yanında çok büyük güvenlik riskini de  yanında getiriyor. Bu yüzden güvenlik için üretilecek çözümün de çok gelişmiş olması bekleniyor. Hayatsoft'un geliştirdiği uygulamalarda, mobil cihaz ile merkez arasında akan veriler yüksek güvenlik teknolojisi ile korunuyor ve başkaları tarafından ele geçirilimesine fırsat verilmiyor.

Paralel işletim

Ofiste gün içinde sabit cihazlarla yapılan tüm işler, mobil çözümler sayesinde ofis ortamının dışında ve mesai saatinin dışında  da yapılabilir hale geliyor, kesintisiz iş yapma imkanı sağlanmış oluyor.

Yazılım geliştirme altyapısı

Yazılımlar en güncel teknolojiler kullanılarak geliştirilmektedir, böylelikle teknolojinin en son getirdiği imkanlar son kullanıcıya direkt olarak sunulmuş olmaktadır.

Her türlü yazılım çözümü için bizi arayabilirsiniz.Özel yazılım geliştirme uzmanlık gerektirir.
Proje bazlı yazılım ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere deneyim ve bilgi birikimine sahip alanında uzman ekiplerimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere özel yazılım çözümleri sunuyoruz. Firmanızdaki tüm yazılımsal ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz Devamı
Akıllı telefonların hayatımıza hızlı girişiyle beraber mobil uygulama pazarı da her geçen gün hızla gelişmektedir. Hayatsoft olarak akıllı telefon pazarında Android cihazlarda çalışan yerel ( native ) mobil uygulamaların yanısıra Html 5 teknolojisini kullanarak mobil web uygulamaları da geliştirmektedir. Devamı
Hayatsoft, yaratıcı tasarımları, güvenilir altyapısı ve sorunsuz teknik desteği ile sadece web sitesi değil, aranan, bulunan ve kazandıran web siteleri üretir. Size özel ve özgün bir tasarımla responsive (mobil uyumlu), profesyonel, hızlı, ekonomik web tasarım çözümleri sunmaktayız. DevamıBİZE ULAŞIN

Tel: 0212 220 0300


Eposta Destek


Adres Bilgileri