info@hayatsoft.com
0212 220 0300
Sosyal Medyada Biz

Özel Yazılım Çözümleri


Yazılım İhtiyaçlarınızda Doğru Adres.

Hayatsoft, uzun yıllardır, windows ve web tabalı butik yazılımlar geliştiren, kurumsal firmaların yazılım alanında ihtiyaç duydukları çözümleri üreten bir bilişim firmasıdır.

Çalışmalarımız analizle başlar. Tecrübeli danışmanlık ekibinin analizleri sonucunda ortaya çıkan ihtiyaçlar neticesinde tasarlanan yapı, endüstri standardı yazılım diliyle, uzun testlerin ardından sorunsuz bir şekilde şirketlerin kullanımına sunulmaktadır.

Günümüzde bir çok firma, faaliyet gösterdikleri alanlardan bağımsız olarak, finans, muhasebe, gibi departmanların ihtiyaçlarını karşılayan paket programlar kullanmaktadırlar. Operasyonel süreçlerini de bu tarz sistemlerle takip etmek istediklerinde, ciddi sıkıntılar yaşamaktadırlar.

Neden Hayatsoft?

Tüm süreçlerinizi yöneteceğiniz, sorunsuz bir sistemin ortaya çıkarılması ve bu sürecin doğru yönetilmesi tecrübeli danışmanlık hizmeti gerektirmektedir. Firmanıza özel çözüm ürettirmek isterken bu alanda tecrübesi olmayan yazılım firması işlerinizin aksamasına, beklentilerinizin karşılanamamasına ve projenin başarısızlığına yol  açmaktadır. Hayatsoft, müşterilerine kendi işini uluslararası standartların ön gördüğü şekilde yapmanın keyfini sunar. Firmanızda kullanılan ve bir takım zorunluluklardan dolayı sistem değişiminin yapılamayacağı durumlarda da size özel operasyonel geliştirmeler yapılarak, mevcut modüllerinize entegrasyonu da sağlayabilir.

Size özel olarak geliştireceğimiz çözümlerle kısa zamanda başarılı sonuçlar yakalayabilirsiniz. Sektör bağımlılığı olmadan, danışmanlık ekibimizle firmanızı ücretsiz olarak analiz edip süreçlerinizde iyileştirmeler sağlayacak Masaüstü, web ve mobil çözümleri sizlere sunabiliriz.
Firmanızdaki tüm yazılımsal ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.


Referanslarımız


Ses Yönetim Sistemi
Vialand - Viaport Marina

İstanbul'un bilinen eğlence ve tema parklarından olan Vialand ve Viaport Marina için kurumsal müzik yayın sistemi projesi geliştirilmiştir. Temapark ve AVM'lerde çoklu lokasyonda farklı müzik, anons ve reklam yönetimi sağlanabilmektedir.

www.vialand.com.tr  -  www.viaportmarina.com


 

Mağaza Satış Otomasyonu

Türkiye'nin önde saat firmalarından biri olan Rhodium, seçkin saat markalarının satışı için mağaza satış otomasyon sistemi geliştirmiştir. Yaygın mağazalarında online olarak cari, satış, sipariş, irsaliye, depo yönetimi, crm ve zengin raporlama seçenekleriyle çözüm sunmaktayız.

www.rhodium.com.trÖzel yazılım geliştirme uzmanlık gerektirir.
Proje bazlı yazılım ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere deneyim ve bilgi birikimine sahip alanında uzman ekiplerimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere özel yazılım çözümleri sunuyoruz. Firmanızdaki tüm yazılımsal ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz Devamı
Akıllı telefonların hayatımıza hızlı girişiyle beraber mobil uygulama pazarı da her geçen gün hızla gelişmektedir. Hayatsoft olarak akıllı telefon pazarında Android cihazlarda çalışan yerel ( native ) mobil uygulamaların yanısıra Html 5 teknolojisini kullanarak mobil web uygulamaları da geliştirmektedir. Devamı
Hayatsoft, yaratıcı tasarımları, güvenilir altyapısı ve sorunsuz teknik desteği ile sadece web sitesi değil, aranan, bulunan ve kazandıran web siteleri üretir. Size özel ve özgün bir tasarımla responsive (mobil uyumlu), profesyonel, hızlı, ekonomik web tasarım çözümleri sunmaktayız. DevamıBİZE ULAŞIN

Tel: 0212 220 0300


Eposta Destek


Adres Bilgileri